Підписано угоду про співпрацю з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща)

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка з радістю повідомляє про підписання Угоди про співпрацю з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща). Угода відкриває нові можливості для нашого університету, закладаючи міцний фундамент для міжнародної співпраці в науковій, освітній та дослідницькій сферах.

Основні напрями співпраці:

• Обмін студентами та викладачами.
  • Спільна організація літніх курсів, конференцій і семінарів.
  • Підтримка молодих науковців у проведенні досліджень та участі в міжнародних заходах.
  • Спільна робота над науковими публікаціями і проєктами.

Кожна зі сторін призначає адміністративного координатора для забезпечення належного виконання умов угоди. Від К-ПНУ цю роль виконує керівник відділу міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Сторчова: https://inter.kpnu.edu.ua/uk/2023/11/28/mizhnarodna-zustrich-v-universyteti-adama-mitskevycha-u-poznani/.

Ця угода є важливим кроком у розвитку нашого університету як провідного освітнього та наукового центру. Співпраця з одним із найстаріших і найпрестижніших університетів Польщі відкриває перед нашими студентами та викладачами нові перспективи для професійного розвитку, підвищення рівня освіти та наукових досліджень.

Працюємо та перемагаємо!