СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА DIGITAL HUMANISM FELLOWSHIP
Програма стипендій спрямована на залучення видатних науковців із різних академічних сфер до Інституту гуманітарних досліджень у Відні (Австрія), де вони можуть займатися передовими дослідженнями всіх аспектів мережевого суспільства. Digital Humanism фінансується Федеральним міністерством Австрії з питань кліматичних дій, довкілля, енергетики, мобільності, інновацій та технологій.
Кандидати на стипендії повинні досліджувати перетин діджиталізації з соціальними, економічними та геополітичними аспектами, а також інші відповідні теми в галузі гуманітарних та соціальних наук.
Два стипендіати будуть запрошені провести три місяці в Інституті навесні 2025 року.
Умови відбору:
Окрім того, Institute for Human Sciences (Vienna, Austria) надає стипендіатам офісні приміщення з доступом до інтернету, власні дослідницькі й адміністративні приміщення, а також безкоштовні обіди та інші послуги.
Право на участь:
Матеріали заявки включають:
– короткий мотиваційний лист;
– опис проєкту (до 550 символів);
– пропозицію проєкту (до 7 500 символів з пробілами), що включає:
а) опис цілей проєкту;
б) обговорення сучасного стану досліджень;
в) методи;
г) план роботи;
– резюме з переліком публікацій;
– два рекомендаційні листи від науковців, які ознайомлені з академічною роботою кандидата.
Усі матеріали (англійською мовою) мають бути подані через онлайнову форму Інституту.
Детальніше за покликанням.
Кінцевий термін подачі заявок: 22 вересня 2024 року.
UKRAINIAN DIGITAL CREATORS
U.S. EXCHANGE PROGRAM
Місце: Вашингтон, округ Колумбія.
Дата: 18 вересня – 2 жовтня 2024 року.
Програма обміну Ukrainian Digital Creators в США спрямована на підтримку різноманітних цифрових професіоналів з України віком від 18 до 30 років в умовах викликів, пов’язаних із неправильним використанням соціальних мереж, дезінформацією та кібербезпекою.
Під час перебування в США учасники відвідають медіа-організації, цифрові стартапи й громадські установи. Основним моментом програми стане триденний ретрит, присвячений ініціюванню та мозковому штурму щодо спільних проєктів. Спеціальні сесії досліджуватимуть можливості співпраці з DCN для підтримки ініціатив, корисних для України. Учасники братимуть участь у дискусіях та воркшопах, спрямованих на покращення їхніх цифрових навичок, стратегій кампаній і методів охоплення аудиторії. Основним аспектом ретриту буде інкубація спільних проєктів, які використовують цифрову творчість і залучення спільноти.
Основною частиною програми є практичний підхід до цифрової грамотності, що оснащує учасників інструментами для ефективної ідентифікації та боротьби з дезінформацією.
Критерії відбору:
Організатори обміну забезпечують та покривають вартість авіаперельотів економ-класом, спільного проживання в готелях, більшості харчування та соціальних заходів під час події. Отримання віз є відповідальністю учасників.
Кінцевий термін подачі заявок: 14 липня 2024 року.
Детальніше тут.