Студенти Еразмус+ передають вітання з Гданського університету

Здобувачки вищої освіти Анастасія Антонюк (спеціальність 016Спеціальна освіта (Логопедія) та Ангеліна Попюк (спеціальність 035Філологія), які беруть участь у Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність у формі навчання у Гданському університеті (Республіка Польща), разом зі студентами з різних країн світу передають теплі вітання своєму рідному університету.

Це відео не лише привітання, а й яскравий приклад того, як програма Еразмус+ об’єднує молодь з різних куточків планети. Студентки та їхні нові друзі демонструють, що міжнародна мобільність – це не лише про академічний розвиток, але й про культурний обмін, нові знайомства та незабутні враження. Це чудовий спосіб відкрити нові горизонти, здобути нові знання та досвід, а також стати частиною великої міжнародної спільноти.

ONCE ERASMUSALWAYS ERASMUS!