Дайджест академічної мобільності

МІЖНАРОДНІ ОБМІНИ МОЛОДДЮ

Нові можливості для участі в міжнародних обмінах молоддю, організованих Міністерством молоді та спорту України (Мінмолодьспорт). Це чудова нагода для здобувачів вищої освіти здобути міжнародний досвід, розширити горизонти та покращити свої професійні й особистісні навички.

Пріоритети конкурсу:

• підтримка ініціатив молоді, спрямованих на подолання наслідків війни проти України, допомогу молоді, яка постраждала від агресії проти України, зокрема через волонтерство;
  • зміцнення зв’язків та обмін досвідом між громадськими організаціями України та Польщі/Литви з метою формування активної громадянської позиції молоді;
  • співпраця між молоддю та місцевими громадами задля інтеграції молоді в суспільне життя громади;
  • обмін професійним досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями з метою зміцнення психічного здоров’я молоді.

• Українсько-Польський обмін молоддю

31 травня 2024 року Мінмолодьспорт оголосив прийом заявок на участь у конкурсі щодо реалізації проєктів у межах Українсько-Польських обмінів молоддю у 2024 році. Прийом заявок триватиме до 01 липня 2024 року.

Із детальною інформацією щодо прийому заявок можна ознайомитися тут.

• Українсько-Литовський обмін молоддю

07 червня 2024 року Мінмолодьспорт оголосив прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у межах обмінів молоддю України та Литви у 2024 році. Прийом заявок триватиме до 07 липня 2024 року.

Детальна інформація за покликанням.

ПРОГРАМА ЛІДЕРСТВА

Програма Лідерства — це проєкт молодіжної організації «Українські Студенти за Свободу», який відбудеться у форматі освітнього офлайнового табору на території Меджибізького замку (Хмельницька область) 14-18 серпня.

Мета: об’єднати студентів, які мріють про вільну, успішну Україну і хочуть брати активну участь у її творенні.

Що чекає на вас протягом Програми Лідерства?

• Зустріч із понад 300 активними студентами-однодумцями.
  • Прокачка знань з економіки, політології, філософії.
  • Розвиток лідерських якостей.
  • Проживання 5 днів у середньовічному замку та ознайомлення з його історією.
  • Отримання особистого ментора на рік для реалізації своїх цілей і саморозвитку.
  • Знайомство з командою «Українських Студентів за Свободу» та можливість долучитися до спільноти.

Хто може брати участь у Програмі?

Програма створена для студентської молоді віком від 16 до 24 років з усієї країни. Учасники мають бути абітурієнтами або студентами вищих навчальних закладів.

Детальніше про програму тут.

Зареєструватись можна за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0SDZs7CbDu5lpCdgFc4lE2dbOGKCdpN8j25zw4-kN789gSA/viewform

Працюємо та перемагаємо!