Monthly Archive Квітень 2022

Оголошено набір на програму дослідницьких візитів для здобувачів вищої освіти і аспірантів України від Варшавського університету

Варшавський університет у межах ініціативи, спрямованої на підтримку студентів і аспірантів українських закладів вищої освіти, оголошує початок набору заявок у програмі „Study Visits Programme for Ukrainian Students and Doctoral Candidates at the University of Warsaw” – програма дослідницьких візитів для здобувачів вищої освіти і аспірантів з України у Варшавському університеті. (більше…)

Read More

Academic Mobility Platform: лого проєкту

У К-ПНУ в межах проєкту «Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation 2022-2023 (MoI Ukraine)» за підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини, DAAD, Ганноверського університету імені Лейбніца (Німеччина) та Київського національного університету імені Тараса Шевченка триває робота над створенням Academic Mobility Platform. Основним завданням платформи є популяризація міжнародних програм і проєктів серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників К-ПНУ, а відтак зростання кількісних і якісних показників міжнародної академічної мобільності. (більше…)

Read More

Оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ для здобувачів вищої освіти К-ПНУ

У межах підписаної міжінституційної угоди з Університетом Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина) оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА 171: міжнародна академічна мобільність для здобувачів вищої освіти Університету Огієнка.

Однією з форм академічної мобільності є практика. Практика має відповідати навчальним потребам здобувачів вищої освіти відповідно до мети освітньої програми та особистісному розвитку. Упродовж практики в європейському ЗВО здобувачі вищої освіти можуть не лише покращити знання іноземної мови та міжкультурні навички, а також свої soft skills, які високо цінуються майбутніми роботодавцями. Тривалість практики – 3 місяці. Учасники практики отримуватимуть грант на проживання та проїзд.

Хто може брати участь у конкурсі?

Здобувачі вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Мова і література (англійська), 014 Середня освіта (Мова і література (німецька), 035 Філологія спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.

Вимоги для учасників конкурсного відбору:

  1. Володіння англійською мовою на рівні не менше В1
  2. Мотиваційний лист
  3. Довідка про академічну успішність

Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити гугл-форму.

Реченець: 29 квітня 2022 р.

Тримаймо міжнародний стрій!

Усе буде Україна!

Підписано нові міжінституційні угоди на мобільність у межах Програми ЄС Еразмус+

Сьогодні в часи російсько-української війни наш університет отримує підтримку від європейських університетів у межах Програми ЄС Еразмус+. Особливо це відчутно за напрямом міжнародної кредитної мобільності (ICM) КА171 . Нашими активними та надійними партнерами є університети Польщі, Словаччини, Словенії, Італії.

Програма Еразмус+ Міжнародна кредитна мобільність

Отож, вікна міжнародної академічної мобільності відкриті на освітніх програмах факультетів/інституту Університету Огієнка:

– факультет іноземної філології (вхідна/вихідна мобільність, навчання/практика/викладання) – для здобувачів вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Мова і література (англійська), 014 Середня освіта (Мова і література (німецька), 014 Середня освіта (Мова і література (польська), 035 Філологія спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська та науково-педагогічних працівників ;

Uniwersytet Rzeszowski  (Польща);
Catholic University in Ružomberok (Словаччина);
Сonstantine the Philosopher University in Nitra (Словаччина)

– навчально-науковий інститут української філології та журналістики  (вхідна/вихідна мобільність, навчання/викладання) – для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 061 Журналістика та науково-педагогічних працівників;
– факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи – для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 232 Соціальне забезпечення (вихідна мобільність, навчання/викладання/стажування) та науково-педагогічних працівників
педагогічний факультет – для науково-педагогічних працівників кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творів мистецтва (викладання/стажування).

Тримаємо міжнародний стрій! Усе буде Україна!

Пропозиція Академії образотворчих мистецтв імені Яна Матейка в Кракові для студентів і аспірантів з України

Академія образотворчих мистецтв імені Яна Матейка (м. Краків, Республіка Польща) пропонує студентам українських ЗВО взяти участь у мистецькій практиці.

Мистецька практика – це індивідуальна митецька програма під керівництвом викладача Академії образотворчих мистецтв імені Яна Матейка. Практика безкоштовна, студенти будуть отримувати стипендію 640 злотих на місяць. Для учасників практики також пропонується безкоштовний курс польської мови.

Мистецьку практику можна проходити за такими напрямами:

• Скульптура

• Реставрація творів мистецтва

• Промисловий дизайн

• Інтермедіа

Подати заявку на участь у мистецькій практиці можна за покликанням.

Оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ для науково-педагогічних працівників

Академія образотворчих мистецтв імені Яна Матейка (м. Краків, Республіка Польща) оголошує конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА171 для науково-педагогічних працівників кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва педагогічного факультету Університету Огієнка.

Критерії відбору для учасників конкурсу:

1. Мотиваційний лист

2. Володіння англійською мовою на рівні В1

3. Портфоліо

Для участі в конкурсному відборі потрібно заповнити гугл-форму.

Реченець: 15 квітня 2022 р.

Тримаймо міжнародний стрій!

Шукаємо креативні ідеї для Academic Mobility Platform

У грудні 2021 року університет Огієнка став учасником ще одного міжнародного проєкту “Менеджмент інтернаціоналізації та німецько-українська академічна співпраця 2022-2023”, спрямованого розвивати інтернаціоналізацію закладів вищої освіти.
Відповідно до проєктної заявки в К-ПНУ буде створено Academic Mobility Platform, основною метою якої є популяризація міжнародних програм академічної мобільності серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників.
Отож, шукаємо креативні ідеї студентів для створення логотипу Academic Mobility Platform.

Розроблені логотипи надсилайте на корпоративну пошту відділу міжнародних зв’язків: inter_office@kpnu.edu.ua.
Дедлайн: 20 квітня 2022 року.
Переможця очікує подарунок від Національного офісу програми Еразмус+ в Україні.
Тримаймо міжнародний стрій!

Оголошено конкурс на участь у програмі Еразмус+

У межах підписаної міжінституційної угоди з факультетом соціальної роботи Люблянського університету (Словенія) оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА171 Міжнародна кредитна мобільність для здобувачів вищої освіти Університету Огієнка, які навчаються за спеціальністю 232 Соціальне забезпечення (2 та 3 рік навчання).
Критерії відбору для учасників конкурсу:
1. Довідка про академічну успішність
2. Володіння англійською мовою на рівні В2
3. Мотиваційний лист
Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити гугл форму.
Реченець: 04 квітня 2022 р.