Здобувачі вищої освіти К-ПНУ мають можливість отримати стипендію на навчання в Університеті прикладних наук Utenos kolegija (м. Утена, Литва) на 2021-2022 н.р.
Навчання можливе за такими спеціальностями:
Як подати заявку?
Документи потрібно завантажити за допомогою online application system.
Необхідно подати такі документи:
Детальна інформація про стипендії за покликанням.
Реченець: 05 квітня 2021 р.
Бажаємо успіхів!
25 лютого 2021 року в межах проєкту «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP розпочато тренінги, під час яких викладачі Університету Миколаса Ромеріса діляться своїм досвідом і знаннями з таких навчальних курсів, як-от: «Блокчейн, управління інноваціями та дизруптивні технології» (День перший) та «Fintech у банківській справі, страхуванні та управлінні активами» та «Цифровий маркетинг у дії» (День другий).
На платформі Zoom зібралось близько сотні однодумців із п’яти країн світу, зокрема Литви, Словенії, Німеччини, Таджикистану та України. Актуальні теми, практичні кейси, змістовні модулі, сучасний виклад матеріалу із застосуванням break-out rooms для вирішення індивідуальних завдань, яскраві та інформативні презентації мотивували наших викладачів до активної роботи.
Висловлюємо подяку спікерам Jurij Matyskevic та Daiva Bičkauskė за потужний старт!
Віримо, що початок був вдалим і продуктивним, адже попереду ще так багато відповідальної роботи.
Make the world more digital with us!
16 лютого 2021 в межах проєкту «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP» відбулася зустріч із литовськими партнерами з Університету Миколаса Ромеріса. Під час зустрічі обговорили розроблення навчальних дисциплін (Blockchain, Innovation management and Disruptive technology; Fintech in banking, insurance and asset management; Digital Marketing in Action; Design thinking), які викладатимуть для науково-педагогічних працівників кафедри економіки підприємства та кафедри менеджменту наші партнери з литовського університету. (більше…)
12 лютого 2021 року відбулась офіційна стартова зустріч проєкту «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану»(DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP.
Метою проєкту є впровадження цифрової економіки у процес вищої освіти України та Таджикистану, що базується на міжнародній практиці освіти 4.0 для забезпечення сталого розвитку економіки України та Таджикистану. (більше…)
Відкрито конкурс на участь науково-педагогічних працівників факультету фізичної культури в рамках програми Erasmus+KA 107 в Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща).
Критерії відбору науково-педагогічних працівників:
Реєстраційна форма доступна за поклиланням
Реченець – 17 лютого 2021 року.
Хай щастить!
У листопаді 2020 року Вадим Івасюк, магістрант педагогічного факультету (спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація) пройшов відбір на навчання в межах Програми Еразмус+ КА 107, який проводила Академія образотворчих мистецтв імені Яна Матейка (м. Краків, Республіка Польща).
Між К-ПНУ та Академією образотворчих мистецтв імені Яна Матейка підписано:
Також вчена рада педагогічного факультету затвердила Індивідуальний навчальний план академічної мобільності Вадима Івасюка, у якому деталізовано всі умови його навчання в наступному семестрі.
10 лютого ректор К-ПНУ Сергій Копилов вручив майбутньому еразмусівцю сертифікат учасника Програми Еразмус+ від нашого університету та привітав Вадима зі здобутою перемогою.
Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.
Проєкт створено для тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також для тих, хто має власні ідеї і шукає можливості втілити їх разом із однодумцями.
Під час навчання у Єврошколі молодь отримає можливість зустрітися з провідними спікерами: дипломатами й експертами з ЄС та України. Формат навчальних модулів передбачає лекції, дискусії, живе спілкування, що дозволить учасникам значно покращити свої знання щодо Європейського Союзу та його співпраці з Україною.
У 2021 році заплановано 12 навчальних онлайн-модулів EU Study Days. Також учасники Єврошколи представлять власні мініпроєкти, спрямовані на просування інтересів громади, ідей європейської інтеграції, комунікацію, запобігання дезінформації тощо. Ці мініпроєкти реалізовуватимуться спільно з представниками Мереж ЄС (євроклубами, інформаційними центрами ЄС, експертами Team Europe Ukraine, випускниками EU Study Days, Erasmus+, College of Europe).
Учасниками Єврошколи-2021 можуть стати студенти та випускники українських ЗВО з усіх регіонів України передусім з таких спеціальностей:
• міжнародна економіка та торгівля;
• фінанси;
• політологія;
• філософія;
• історія;
• соціологія;
• культурологія;
• журналістика.
Крім того, взяти участь можуть студенти і випускники інших економічних або технічних спеціальностей, які цікавляться європейською інтеграцією.
Знання англійської мови є обов’язковим. Для участі у відборі потрібно до 1 березня 2021 р. заповнити заявку за посиланням
Хай щастить!
Оголошено конкурс для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників К-ПНУ на участь у програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+KA 107 в Римському Університеті Сап’єнца (Італія).
Академічна мобільність відбуватиметься в 1 семестрі 2021-2022 навчального року (з кінця вересня 2021 до лютого 2022). (більше…)