Адресатами програми є іноземці, зокрема, громадяни України, які хочуть навчатись в аспірантурі та захистити кандидатську дисертацію у Польщі у галузі мовознавства або літературознавства. Навчання проходитиме в Докторській школі в Ченстохові (Szkoła Doktorska w Częstochowie). Ця програма є новим проектом Національної агенції академічних обмінів (NAWA), який реалізується спільно з Гуманітарно-Природничим Університетом ім. Яна Длугоша в Ченстохові.
Щорічно при виконавчому комітеті Кам‘янець-Подільської міської ради для цілеспрямованої молоді міста проводиться навчання на факультеті муніципального управління. Такими заняттями зацікавилися студенти факультету іноземної філології Ольга Максимчук, Олена Цибуля, Оксана Чіпак і Діана Яцишин, які впродовж двох місяців проходили стажування в міській раді. Студентки університету ознайомилися з особливостями роботи органів місцевого самоврядування, поспілкувалися з мером міста Михайлом Сімашкевичем, керівниками департаментів, виступили як їхні дублери, а головне – навчилися писати та захищати проекти соціальної дії.
15-16 травня 2019 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка відбулося XX ювілейне засідання Консорціуму українських університетів та Варшавського університету. Наш заклад на засіданні представляли проректор з наукової науки проф. Іван Конет, проректор із наукової роботи, доц. Володимир Кшевецький, декан факультету іноземної філології.
07 травня 2019 року в конференц-залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася зустріч студентів та викладачів університету з представниками моніторингової місії ОБСЄ.
Під час зустрічі представники місії Лукас Кйельдсен та Георге Сіма ознайомили присутніх із базовими принципами роботи спостерігачів ОБСЄ на території України, зокрема, особливу увагу було зосереджено на роботі місії на території ведення бойових дій у Донецькій та Луганській областях України.
Освітні реформи передбачають не лише якісне структурування освіти, але й нове ставлення до освітнього процесу власне викладачів. Структурування лекційних і семінарських занять, інформаційного наповнення дисципліни, особливості подання матеріалу – все це вимагає нових підходів. Програма Erasmus+ KA107 – це чудова можливість перейняти нашим викладачам досвід викладання спеціальних дисциплін у ЗВО країн Європейського Союзу, а також поділитися власними напрацюваннями.