Про можливості академічної мобільності: паралельне навчання

Про можливості академічної мобільності: паралельне навчання

У межах підписаної угоди про співпрацю між Університетом Огієнка та Університетом імені Адама Міцкевича у місті Познань бакалаври та магістранти нашого університету мають можливість паралельно навчатись в Інституті Європейської культури (м. Гнезно, Республіка Польща). Навчання – безкоштовне.

Паралельне навчання – це одночасне навчання здобувача вищої освіти за двома спеціальностями (освітніми програмами) у К-ПНУ імені Івана Огієнка (за заочною формою) та ЗВО-партнері (за денною формою).

30 травня 2020 року о 14: 00 год. відбудеться день відкритих дверей для українських студентів у Інституті Європейської культури в Гнезно (філія Університету імені Адама Міцкевича в Познані).

Студенти з України приїздять навчатись в Інституті Європейської культури вже впродовж семи років. Ідея полягає у тому, аби студент закінчив університет як в Україні, так і в Польщі. Випускник отримає і диплом університету альма-матер, і диплом закордонного університету.

Є два напрями навчання: Європейська комунікація (бакалаврат, магістратура) та Проєктування культури (бакалаврат).

У відео-зверненні Катажина Ендращик (кандидат гуманітарних наук в галузі історії, викладачка в IKE UAM) та Ігор Ксенич (доктор суспільних наук у галузі політичних наук, викладач у IKE UAM) розповідають про те, де та як ви можете навчатись: про місце, про напрями навчання, про гуртожитки (ілюстрації додаються), про документи та особливості вступу. Натиснувши на посилання – можна проглянути відеопрезентацію Університету та звернення пані Катажини та пана Ігоря.

Студентство Університету Огієнка вже має подібний досвід навчання. Зокрема, це:

  • студентка факультету іноземної філології Наталія Гаєвська – історію її навчання можна прочитати тут;
  • студентка економічного факультету Ольга Шірінова – її історію можна знайти тут;
  • студент історичного факультету Дмитро Бабінський (магістратура за напрямом “Європейська комунікація”).

Гнезно – історична столиця Польщі. Тож це цікаве місце, аби здобувати знання, вивчати нове. Під час онлайн-зустрічі вже в найближчу суботу (30 травня) ви зможете дізнатись інформацію у форматі детальнішому, а також поставити запитання пану Ігорю та пані Катажині.

Стежте за оновленням інформації на сторінці в Facebook – Dzień Kandydata online w IKE UAM.

Паралельне навчання – одна з неймовірних перспектив, які відкриває академічна мобільність. А студентство Університету Огієнка – це мобільна та творча молодь, яка прагне відкритих кордонів. Тож відкриваймо нові горизонти разом із альма-матер.

Успіхів!

Comments are closed