«САМ Україна»: переміг проєкт Університету Огієнка

«САМ Україна»: переміг проєкт Університету Огієнка

Університет Огієнка здобув перемогу за програмою всеукраїнської академічної мобільності «САМ Україна». Таке вікно внутрішньої академічної мобільності відкривається для спеціальності «016 Спеціальна освіта».

Ця програма реалізується Британською Радою разом із Міністерством освіти і науки України та є одним із компонентів програми ЄС «Дім Європи». Триватиме «САМ Україна» впродовж трьох років (2020-2022 рр.) Ідейником проєкту виступив Олексій Гаврилов, завідувач кафедри логопедії та спеціальних методик.

«САМ Україна» сприяє міжрегіональній академічній співпраці між ЗВО та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України.

Експерти з України та Великобританії провели ретельну оцінку та відбір поданих заявок. Спільна заявка Університету Огієнка та Університету імені Бориса Грінченка визначена як одна з найсильніших та найперспективніших відповідно до таких критеріїв:

  • актуальність проєкту та попередня співпраця;
  • цілі та опис діяльності;
  • академічний дизайн;
  • виконання заявки проєкту;
  • значення та вагомість проєкту.

Університет Огієнка реалізуватиме проєкт спільно з Київським Університетом імені Бориса Грінченка. Обмін триватиме 8 тижнів, а учасниками стануть 10 студентів із Університету Огієнка та 10 – із Університету Бориса Грінченка. Дякуємо ЗВО-партнеру за ефективну співпрацю.

Оскільки проєкт в Україні триватиме три роки, ми всі маємо можливість якісно пропрацювати й доповнити освітні програми. За додатковою інформацією та підтримкою з питань участі в програмі «САМ Україна» звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків.

Стежимо за оновленням інформації щодо програми на офіційному сайті The House of Europe та прямуємо до перемог далі!

*джерело фото – веб-сторінка British Council Україна

Відділ міжнародних зв’язків

Comments are closed