Національна стипендійна програма Словацької Республіки

Створення Національної стипендійної програми (НСП) для підтримки обміну студентів, аспірантів, викладачів вузів і науковців Уряд Словацької Республіки затвердив в 2005 році. НСП фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки.

НСП підтримує навчальні, викладацькі, наукові та художні стажування у ВНЗ і науково-дослідних організаціях. Програма підтримує двосторонню мобільність: як іноземних стипендіантів в Словаччину, так і мобільність словацьких стипендіатів за межі країни. Програма надає стипедіі для покриття витрат на проживання під час стажування і також додаткові виплати для оплати дорожніх витрат (стосовно учасників зі Словаччини це стосується всіх категорій; стосовно учасників з-за кордону це стосується лише студентів і аспірантів).

Тривалість мобільності: для студентів – 1-2 семестри; для аспірантів та викладачів – від 1 до 10 місяців.

Кінцевий термін подання документів на участь: 30 квітня та 31 жовтня щорічно.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн- заявку та завантажити необхідні документи. Оригінали певних документів необхідно надавати до SAIA в Братиславі. Перелік документів на участь залежить від категорії учасника.

Детальну інформацію про програму, а також пакет документів можна дізнатися

за посиланням >>