Перші зустрічі Erasmus+ Alumni

27-28 лютого відбулися перші зустрічі Erasmus Alumni. На заході була присутня українська молодь, котра колись випробувала власні сили, здобула глибокі знання завдяки програмі Erasmus+.

Erasmus Student Network – це організація, яка об’єднує студентів програми обміну з усієї України.

Укотре переконуюся, що програма Erasmus+ надає можливість познайомитися з новими людьми, дозволяє вийти із зони комфорту, ризикувати та дійсно змінювати власне життя. На зустрічі познайомилися з alumni, які поділилися власним досвідом навчання за кордоном (Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Словаччина, Франція та багато інших країн Європи, у яких  наші українські студенти навчалися та продовжують навчатися й досі). Я мала змогу розповісти власну історію Erasmus-студента.

Erasmus Alumni  – це люди, які надихають. Ця зустріч додала ще більш сил іти вперед до здійснення власних бажань, мрій і цілей.

Once Erasmus, always Erasmus!

Владислава Лісова, магістрантка факультету іноземної філології,
учасниця програми Еразмус+ (Католицький Університет в місті Ружомберок,
  Республіка Словаччина)