Регіональна онлайн-зустріч представників українських ЗВО «DigEco software for UA»

12.01.2021 (15:00-17:00)  на платформі Zoom відбулась регіональна онлайн-зустріч представників українських ЗВО «DigEco software for UA», організована українським координатором проєкту DigEco Державним вищим навчальним закладом «Приазовський державний технічний університет». До зустрічі долучилися представники нашого університету (Наталія Мазур, Тетяна Сторчова, Олександр Свідер, Оксана Кушнір, Андрій Ніколашин), Державного університету «Житомирська політехніка», Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

На зустрічі йшлося про уніфікацію програмного забезпечення українських ЗВО для ефективної реалізації проєкту DigEco, особливості визначення ECTS для нових навчальних дисциплін, які розроблятимуться у межах проєкту відповідно до нормативних документів українських ЗВО. Учасники зустрічі також обговорили базові принципи розробки 13 навчальних дисциплін та правила їх імплементації в освітні програми з метою їх модернізації.