Конкурс для здобуття стипендій від Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету

Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету оголошує щорічний конкурс на здобуття  25 стипендій для кандидатів із країн Східної Європи, Росії, Кавказу та Середньої Азії.

«Східні стипендії» призначені для дво-річного післядипломного магістерського навчання.

Період навчання – з 01 жовтня 2021 р. до 30 червня 2023 р.

Програма навчання охоплює проблеми, пов’язані з історією і сучасністю Центральної та Східної Європи, Росії та всього посткомуністичного регіону, сфокусована на історії, національних і політичних науках, а також передбачає елементи історії мистецтва , літератури, культури, соціології, географії, демографії, права, економіки тощо. Програма також охоплює навчальний курс однієї регіональної мови.

Вимоги до кандидатів:

1. Повна вища освіта (в пріоритеті гуманітарна).
  2. Вік – до 30 р.
  3. Загальне володіння питаннями Східної Європи, Центральної Європи, Росії, Центральної Азії та Кавказу, особливо періоду ХХ століття, а також сучасного періоду, особливо 1980-х рр. та після 1991 р.
  4. Володіння польською мовою на рівні В2.

Детальна інформація про програму на сайті:

Реченець – 20 березня 2021 року.

Together we can make difference!