Наші студенти

Університет Огієнка з радістю вітає іноземну студентку, яка опановуватиме українську мову на Підготовчому відділенні для іноземних громадян та осіб без громадянства.

Теджіндер Каур прибула до нас з Індії, штату Пенджаб. Їй 25 років. Вона обрала Україну для навчання, адже стверджує, що українські ЗВО надають високоякісну освіту. Також Теджіндер приємно вражена гостинністю українців.

Вона вважає, що навчання в Україні – це велика можливість для неї вдосконалитися та знаходитися в новому мовному середовищі. Теджіндер приїхала в Україну, а саме до Кам’янця-Подільського, не лише , щоб здобути освіту, а також для того, щоб знайти нових друзів та університетську сім’ю.

Красива та цілеспрямована дівчина щиро бажає зробити Університет Огієнка кращим. Теджіндер знає понад 5 мов, тому вивчення української мови для неї не становить труднощів.

1 грудня 2020 року Теджіндер розпочала заняття з української мови. Вона каже, що українська мова значно відрязняється від її рідної мови. Проте вона впевнено налаштована опанувати мову, щоб вільно нею розмовляти. Лише після тижня занять Теджіндер вже може вести невеличку розмову, вітатися, представляти себе, вибачатися та висловлювати подяку.
Ми справді віримо, що Теджіндер успішно опанує українську мову і знатиме її не гірше за нас.

Сафдар Мухаммад, студент з Пакистану, вивчатиме українську мову на Підготовчому відділенні для іноземних громадян та осіб без громадянства в К-ПНУ. Сафдар є дипломованим лікарем (бакалавром медицини), який має на меті продовжити своє навчання за фахом в Україні. Університет Огієнка радо відчиняє свої двері для іноземних студентів, охочих опановувати українську мову, опираючись на досвід, напрацювання і перспективи.
Ласкаво просимо до Університету Огієнка!
Safdar Muhammad will study Ukrainian at the Preparatory Department at K-PNU. Safdar has come from Pakistan. He is a certified doctor (Bachelor of Medicine) who aims to pursue his studies in Ukraine. Ohiienko University is happy to open its doors to foreign students who want to learn the Ukrainian language, based on experience and prospects. Welcome to Ohiienko University!
 Пізнаємо славетну історію Університету Огієнка!
Захоплені екскурсією музею історії К-ПНУ, Сафдар і Теджіндер пообіцяли через кілька місяців знову прийти до музею, щоби почути про становлення та діяльність Університету Огієнка вже українською мовою.
Дякуємо за цікаву розповідь кандидатові історичних наук Ірині Василівні Паур.
Let’s find out about the glorious history of Ohiienko University!
Enthusiastic about an excursion of the University’s history museum, Safdar and Tejinder promised to come to the museum again in a few months to find out about the establishment and life of the University, but that time in Ukrainian.
Thank you for an interesting excursion to Iryna Paur, PhD. in History.