Наші студенти

Університет Огієнка з радістю вітає іноземну студентку, яка опановуватиме українську мову на Підготовчому відділенні для іноземних громадян та осіб без громадянства.

Теджіндер Каур прибула до нас з Індії, штату Пенджаб. Їй 25 років. Вона обрала Україну для навчання, адже стверджує, що українські ЗВО надають високоякісну освіту. Також Теджіндер приємно вражена гостинністю українців.

Вона вважає, що навчання в Україні – це велика можливість для неї вдосконалитися та знаходитися в новому мовному середовищі. Теджіндер приїхала в Україну, а саме до Кам’янця-Подільського, не лише , щоб здобути освіту, а також для того, щоб знайти нових друзів та університетську сім’ю.

Красива та цілеспрямована дівчина щиро бажає зробити Університет Огієнка кращим. Теджіндер знає понад 5 мов, тому вивчення української мови для неї не становить труднощів.

1 грудня 2020 року Теджіндер розпочала заняття з української мови. Вона каже, що українська мова значно відрязняється від її рідної мови. Проте вона впевнено налаштована опанувати мову, щоб вільно нею розмовляти. Лише після тижня занять Теджіндер вже може вести невеличку розмову, вітатися, представляти себе, вибачатися та висловлювати подяку.
Ми справді віримо, що Теджіндер успішно опанує українську мову і знатиме її не гірше за нас.

Ласкаво просимо до Університету Огієнка!

Сафдар Мухаммад вивчатиме українську мову на Підготовчому відділенні для іноземних громадян та осіб без громадянства в К-ПНУ. Пакистанець Сафдар є дипломованим лікарем (бакалавром медицини), який має на меті продовжити своє навчання за фахом в Україні. Університет Огієнка радо відчиняє свої двері для іноземних студентів, охочих опановувати українську мову, опираючись на досвід, напрацювання і перспективи.

Welcome to Ohiienko University!

Safdar Muhammad will study Ukrainian at the Preparatory Department at K-PNU. Safdar has come from Pakistan. He is a certified doctor (Bachelor of Medicine) who aims to pursue his studies in Ukraine. Ohiienko University is happy to open its doors to foreign students who want to learn the Ukrainian language, based on experience and prospects.

Пізнаємо славетну історію Університету Огієнка!
Захоплені екскурсією музею історії К-ПНУ, Сафдар і Теджіндер пообіцяли через кілька місяців знову прийти до музею, щоби почути про становлення та діяльність Університету Огієнка вже українською мовою.
Дякуємо за цікаву розповідь кандидатові історичних наук Ірині Василівні Паур.
Let’s find out about the glorious history of Ohiienko University!
Enthusiastic about an excursion of the University’s history museum, Safdar and Tejinder promised to come to the museum again in a few months to find out about the establishment and life of the University, but that time in Ukrainian.
Thank you for an interesting excursion to Iryna Paur, PhD. in History.

Університет Огієнка з радістю вітає ще одного слухача Підготовчого відділення для іноземних громадян та осіб без громадянства. Фоламі Азіз Омотайо з далекої Нігерії, міста Лаґос. Азіз вже отримав освіту бакалавра за спеціальністю «Бізнес адміністрування» та планує здобути повну вищу освіту у цій галузі в К-ПНУ. Слухач впевнений, що з легкістю зможе опанувати українську мову, щоби продовжити навчання за обраним фахом. Ще, Азізу до вподоби такі тихі та затишні місця, яким і є Кам’янець-Подільський.

Вже в перший день, після прибуття, Андрій Хоптяр, кандидат історичних наук провів чудову екскурсію для Азіза та наших гостей. Пізніше, вже за традицією, Азіз прослухав короткий екскурс в історію університету в музеї історії К-ПНУ. Приємно здивувала обізнаність Азіза про засновника університету Івана Огієнка. Наступного дня, Азіз дізнався про українську культури, традиції, звичаї в етно-лабораторії К-ПНУ.

Ласкаво просимо, Азіз!

Ohiienko University is happy to welcome one more student of the Preparatory Department. Folami Azeez Omotayo has come from Nigeria, Lagos. Azeez has already received a Bachelor’s degree in Business Administration and plans to obtain full higher education in this field at K-PNU. The student is confident that he will easily be able to master the Ukrainian language in order to continue his studies in the chosen specialty. Azeez also likes such quiet and cozy places as Kamianets-Podilskyi.

On arrival, Andrii Khoptiar, Ph.D. in History gave a small sightseeing tour around the city for Azeez and our guests. As a tradition, Azeez has joined the excursion in the History Museum of K-PNU. By the way, we were greatly surprised of Azeez awareness about Ivan Ohiienko, the founder of the University. On the next day, Azeez has listened to the stories about the Ukrainian culture, customs and traditions in the ethno-laboratory of K-PNU.

Welcome to Ohiienko University!