Відкриваймо нові горизонти з ProjectHub

НАСТАВ ЧАС РЕАЛІЗУВАТИ НАШІ ІДЕЇ!

Хочете підвищити свій професійний рівень, віднайти додаткові можливості для саморозвитку й удосконалення якості вищої освіти в Університеті?

Відкривайте нові горизонти з ProjectHUB! Відділ міжнародних зв’язків розпочинає цикл щомісячних інформативних онлайн-зустрічей, під час яких ви дізнаєтеся усе про освітні міжнародні проєкти, програми й гранти, партнерські заклади вищої освіти, про особливості підготовки й аплікування проєктної заявки, управління проєктами та звітності про їх реалізацію.

Запрошуємо на першу зустріч у нашому хабі, яка відбудеться 26 листопада 2020 р. о 16.00 на платформі Google meet.

Програма зустрічі:

1. Проєктний підхід в організаційній діяльності сучасного ЗВО.
  2. Процедура підготовки проєктів: структура проєктної заявки.

Модератор: Мєлєкєсцева Наталія Василівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти, провідний фахівець із проєктної діяльності відділу міжнародних зв’язків.

Для участі реєструйтеся в Google формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqbIEVGBgb1cZxJLYtgLpzLH7sfmZrCpy5IQU39VGixKP7Ng/viewform

Учасники онлайн-зустрічі отримають сертифікати про участь.

Чекаємо на вас! Together we can make difference!