Стипендії від Уряду Республіки Сербія

Міністерство освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія інформує про конкурс на призначення стипендій Уряду Республіки Сербія для громадян України терміном до 12 місяців (найкоротший термін – 3 місяці, найдовший – 12 місяців) у 2020-2021 навчальному році.

Сербська сторона оголошує конкурс на:

• 20 місць для здобуття базової вищої освіти: бакалавріат (обсягом 180 або 240 кредитів ECTS) та магістратура (обсягом 60 або 120 кредитів ECTS);
  • 5 місць для навчання в аспірантурі (обсягом 180 кредитів ECTS).

Стипендія від Уряду Сербії включає:

• безкоштовне навчання;
  • виплату стипендійних коштів у розмірі 15 000 динарів на місяць;
  • безкоштовні послуги проживання та харчування у студентських гуртожитках;
  • медичне страхування;
  • безкоштовна віза на проживання;
  • безкоштовна нострифікація дипломів середньої школи;
  • безкоштовна нострифікація дипломів закладів вищої освіти.

Для участі у відборі на отримання стипендії слід підготувати такі документи:

• заповнена аплікаційна форма;
  • резюме з мотиваційним листом англійською або сербською мовою;
  • завірена копія свідоцтва або диплому, інших важливих документів (за наявності);
  • програма перебування (не більше однієї сторінки формату А4);
  • дві рекомендації від викладачів університету;
  • копію листування із сербським закладом вищої освіти, що виявив готовність прийняти кандидата на отримання стипендії;
  • медична довідка (видана не пізніше як за 6 місяців до старту відбору), яка підтверджує, що кандидат не хворіє на інфекційні хвороби.

Nota bene!

МОН приймає заявки від кандидатів у двох форматах: електронному та паперовому (2 примірники). У електронному варіанті скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну скриньку – scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Республіці Сербія 2020-2021».

Крайній термін подачі заявок – 07 липня 2020 року.

Успіхів!