Відрядження до Словацької Республіки для викладачів української мови

Міністерство освіти і науки України інформує про те, що відповідно до Програми співпраці між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 роки, Міністерство освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки звертається з проханням відрядити викладача української мови для роботи на філологічному факультеті Університету імені Костянтина Філософа в м. Нітра.

Університет імені Івана Огієнка співпрацює з Університетом імені Костянтина Філософа в м. Нітра в межах безстрокової угоди про співпрацю, укладеної 10.01. 2019 року. Переглянути угоду – тут.

Термін відрядження: 2020-2021 навчальний рік (з можливим продовженням на максимальний строк 4 роки).

Відповідно до запиту словацької сторони кандидатура викладача має відповідати таким вимогам:

• повна вища освіта, спеціалізація «Українська мова і література/культура»;
  • науковий ступінь – щонайменше третій, освітньо-науковий рівень PhD/CSc. та наявність вченого звання – не нижче доцента;
  • досвід роботи зі відповідної спеціальності.

Викладач отримуватиме заробітну плату, що нараховуватиметься відповідно до законодавства Словацької Республіки. Також словацька сторона забезпечить викладача безкоштовним житлом.

Для участі кандидатам слід підготувати та надіслати до управління міжнародного співробітництва такі документи:

• рекомендація ректора (проректора) англійською мовою;
  • резюме з фотокарткою (англійською мовою);
  • копія паспорта для виїзду за кордон;
  • копії документів про вищу освіту, здобутий науковий ступінь і вчене звання (засвідчені в ЗВО та перекладені на англійську мову).

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків.

Дедлайн – 3 липня 2020 року.