ЕРАЗМУС+: результати конкурсу

ЕРАЗМУС: РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ (28.11. 2019  о 15:45, 208 ауд.)

щодо участі у програмі Erasmus+KA107 – академічна мобільність (Академія образотворчих мистецтв імені Яна Матейка у Кракові (Республіка Польща).

Члени конкурсної комісії:

1. Сергій Копилов, ректор університету, доктор історичних наук, професор.
  2. Василь Кобильник, проректор університету з науково-педагогічної роботи, кандидат політичних наук, доцент.
  3. Тетяна Сторчова, керівниця відділу міжнародних зв’язків університету, кандидат педагогічних наук, доцент.
  4. Мар’яна Турніцька, спікерка студентського сенату університету.

Результати конкурсу:

1. Ольга Якубовська, асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва – 98, 2 б.
  2. Мар’яна Леонтюк, магістрантка першого курсу  кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва – 96, 6 б.

Бажаємо успіху!