Нові можливості для студентів Університету Огієнка від Інституту європейської культури у Гнєзно

15 квітня 2019 року у головному корпусі Університету Огієнка відбулась зустріч із представниками Інституту Європейської Культури (м. Гнєзно) Університету Адама Міцкевича у Познані (Республіка Польща) – професором Орестом Красівським та Ігорем Ксеничем (Ph.D.).

Студенти нашого університету мають можливість паралельно навчатись за бакалаврськими та магістерськими програмами в Інституті Європейської Культури (м. Гнєзно) за напрямами «Європейська комунікація» та «Проектування у сфері культури».

sdr

Здобувачі вищої освіти напрямку «Європейська комунікація» після першого року навчання на бакалаврській програмі обирають додаткові спеціальності «Публічна дипломатія» або «Практична риторика», а магістранти після першого семестру навчання обирають спеціальності “Media relations” або «Управління інституціями культури».

Навчання безкоштовне.

З детальною інформацією про навчання в Інституті Європейської культури (м. Гнєзно, Республіка Польща) можна ознайомитись за посиланням

Відділ міжнародних зв’язків проводить презентацію таких бакалаврських та магістерських програм.

smacap_Bright

NB! Лінгвістичний центр запрошує здобувачів вищої освіти на інтенсивний курс з вивчення польської мови для навчання в Інституті Європейської Культури. Тривалість курсу – 2 місяці. Початок занять – 25 квітня 2019.

За детальною інформацією звертайтеся за адресою: вул. Огієнка 61, каб. 305

Тел. +38 (03849) 3-88-43