The Falling Walls Lab (Чернівці 31.05.2019)

Станьте Учасником  THE FALLING WALLS LAB В Чернівцях 31 травня 2019

ВАША ПРЕЗЕНТАЦІЯ:

• Представте свій дослідницький проект, бізнес-план або соціальну ініціативу – всього за 3 хвилини!
  • Приймайте участь у захоплюючих дискусіях та спілкуйтесь колег-новаторів та експертів з різних дисциплін.

Хто може подати заявку:

• Ми шукаємо чудові ідеї з усіх сфер діяльності!
  • Подайте заявку зараз, якщо ви є студентом бакалаврату або магістратури, аспірантом, докторантом, молодим спеціалістом або підприємцем.

Терміни подання заявки:

• Подати заявку в Інтернеті за адресою fall-walls.com/lab/apply
  • Кінцевий термін подачі заявок: 28 квітня 2019 року

THE FALLING WALLS LAB

• Захід відбудеться в медіа-центрі “Belle Vue”, Вул. Кобилянська, 2 б, 58000 Чернівці.
  • Початок: 15.00

ПОДІЛЬТЬСЯ ВАШОЮ ІДЕЄЮ ТА ВИГРАЙТЕ ПОЇЗДУ В  М. БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА

ПРИЗ

• Поїздка до Берліну (Німеччина).
  • Участь у фіналі THE Falling Walls у Берліні 8 листопада 2019 року. Переможець фіналу зможе виступити ще раз на грандіозній Конференції ” THE Falling Walls ” 9 листопада 2019 року, отримає грошову нагороду, & можливість виграти шестимісячний віртуальний резидент з природною кар’єрою глобального видавця Springer Nature.
  • Квиток на престижну конференцію Falling Walls, де лідери з науки, промисловості і політики зустрічаються і обговорюють, які стіни впадуть далі в науці і суспільстві.
  • Участь у заходах Springer Nature з наукової публікації та наукової екскурсії.

ПИТАННЯ?

FallingWallsUkr@gmail.com

THE FALLING WALLS LAB в Чернівцях  організовує та проводить німецька Служба академічних обмінів (DAAD), Чернівецький національний університет  ім. Ю. Федьковича, Центром Геданкендач і підтримується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини