Номінація на участь у проєкті «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті» - Брно, Чехія

Номінація на участь у проєкті «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті» – Брно, Чехія

Оголошено конкурс!

Мета програми – дати якнайбільшій кількості українських фахівців можливість долучитися і ознайомитися з чеським досвідом в тій сфері, в якій вони працюють в університеті.

Навчальна поїздка відбудеться у період з 22 по 27 березня 2020 року.

У поїздці передбачається участь викладача, який опікується докторантськими (аспірантськими) програмами або ж займається дослідницькою діяльністю і регулярно публікується у фахових виданнях. Програма для викладачів буде перекладатися українською мовою, однак конференція, спрямована на творчо-наукову роботу в університетському середовищі, проходитиме повністю англійською мовою.

Пропоновані теми: «Вимоги докторантських (аспірантських) програм в Україні» та «Актуальні виклики (труднощі) дослідницької діяльності». Учасники матимуть змогу виголосити 15-хвилинну доповідь із теми свого дослідження (англійською мовою).

У період 23-27 березня 2020 року буде також реалізовано програму для докторантів (аспірантів) чи молодих науковців віком до 35 років, що займаються дослідженнями і регулярно публікуються у фахових виданнях. Умовою участі докторанта/аспіранта/молодого науковця є знання англійської мови. Ця частина програми не буде перекладатися, оскільки однією з цілей є налагодження контактів між докторантами (аспірантами) і молодими науковцями двох країн, що передбачає спільну робочу мову. Учасники матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання фінансової підтримки для спільного дослідження і публікації.

Строки:

• викладачі: відліт 22.3. о 13.25 з аеропорту «Бориспіль» до Відня; приліт до Києва   3. о 12:40.
  • докторанти (аспіранти): відліт 23.3. о 13.25 з аеропорту «Бориспіль» до Відня; приліт до Києва 3. о 12:40.

Просимо усіх аплікантів Університету Огієнка надсилати заявки на пошту: inter_office@kpnu.edu.ua

У темі повідомлення вказати: «заявка на участь у проєкті «Зміни …».

У тексті повідомлення вказати:

• прізвище та ім’я,
  • вік,
  • науковий ступінь,
  • посаду,
  • рівень володіння англійською мовою,
  • тему потенційної доповіді.

Дедлайн: просимо надсилати заявки по 24.02.2020 р. на е-скриньку за: inter_office@kpnu.edu.ua

Хай щастить!