Кафедра німецької мови – учасник конгресу Ґете-Інституту

Конгрес «Наука і навчання в епоху цифрових технологій» проводився 15-16 листопада 2019 р. у м. Києві. В події взяли участь завідувач кафедри німецької мови Т. Калинюк, старший викладач кафедри німецької мови Г. Братиця та викладач кафедри німецької мови М. Микуляк.

У межах конгресу експерти з різних країн поділилися своїми думками та досвідом щодо використання на уроці цифрових технологій як навчального матеріалу, форм та змісту навчання.

За підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччини та Goethe-Institut в Україні вже декілька років поспіль успішно реалізуються різні проєкти, зокрема:

• підвищення кваліфікації, навчальна платформа та онлайн-курси для вчителів початкових класів для «Нової української школи»;
  • CLIL: створення мережі, яка сприяє міждисциплінарному навчанню (викладання різних предметів німецькою мовою);
  • практична підготовка нових викладачів німецької мови в Україні в межах університетської співпраці.

На конгресі започатковано дискусію довкола глибоких трансформаційних процесів у галузі освіти, спричинених дигіталізацією, та окреслено можливості, які відкривають перед нами цифрові технології.