14 вересня 2018 року в університеті стартувала серія інформаційних днів відділу міжнародних зв’язків. Студенти та викладачі нашого університету були ознайомлені із програмами та грантами, які залучають учасників освітнього процесу до подачі заявок. Зокрема йшося про програму Mitacs Globalink Research Internship, урядові стипендії студентам з України на 2019-2020 рік, участь у проекті “Active Citizens” від Британської Ради тощо.

Окремою частиною презентації є виступ Богдана Щупака, студента педагогічного факультету, який розпочинає серію «Історій успіху» про участь у програмі Erasmus+.

Презентації відбулись на педагогічному, історичному, природничому факультеті та факультеті іноземної філології.

Слідкуйте за оголошеннями часу та місця проведення подальших презентацій!