Інститут Європейської культури (м. Гнєзно)

Навчання в Інституті Європейської культури

м. Гнєзно, Республіка Польща

У листопаді 2017 року між Кам’янець_Подільським національним університетом ім. Івана Огієнка та Університетом ім. Адама Міцкевича в Познані було підписано угоду про співробітництво.

У рамках цієї угоди студенти та магістранти нашого університету мають можливість навчатись за бакалаврськими та магістерськими програмами в Інституті Європейської культури в місті Гнєзно. Навчання безкоштовне. Після отримання рекомендації від нашого університету, здобувачі вищої освіти проходять  одночасне навчання  в українському та польському університетах.

Ознайомитися з детальною інформацією про навчання в Інституті Європейської культури (м. Гнєзно, Польща) можна тут: ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНСТИТУТУ

Офіційний сайт Інституту: http://ike.amu.edu.pl/

Наше студентство в Гнєзно:

Дмитро Бабінський

Магістрант історичного факультету заочної форми навчання спеціальності “014 Середня освіта (історія)” Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, одночасно навчається за магістерською програмою в Інституті Європейської Культури (м. Гнєзно) Університету Адама Міцкевича за напрямом «Європейська комунікація»