Участь в міжнародних організаціях

Німецька академічна служба обміну студентів і викладачів (ДААД) Німеччина Угода про співробітництво
01.01.2009- безстрокова
У рамках зазначеного партнерства проводяться мовні тести для студентів факультету іноземної філології з метою отримання стипендії для навчання у вишах Німеччини.
Спортивний клуб «СО-VER Sportiva MAPEI» Італія Угода про співробітництво

15.12.2009- безстрокова

Дослідницька наукова робота, обмін спортсменами та тренерами.
ТESOL , підрозділ “TESOL-Ukraine” США Угода про співробітництво

15.10.2010- безстрокова

Підвищення професійної кваліфікації викладачів, обмін досвідом в застосуванні інноваційних методів викладання англійської мови.
Представництвo ООН в Україні США Угода про співробітництво
27.01.2016- безстрокова
Підготовка теперішнього і майбутнього покоління до розуміння, підтримки та застосування сталого місцевого розвитку через залучення громадян.
AIESEC Україна Угода про співробітництво
22.11.2016-безстрокова
Організація керується молоддю та займається міжнародними програмами стажувань і супутньою діяльністю, яка надає стажерам можливість отримати практичну освіту.
British Council Великобританія Угода про співробітництво з 2018 р. Cприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог