Почесні іноземні гості нашого університету

Підписання угоди між Університетом Огієнка та Goethe-Institut в Україні в особі ректора Сергія Копилова та директорки Беате Кьолер про співробітництво у підготовці та підвищенні кваліфікації викладачів німецької мови, а також у сприянні розвитку німецької мови у Кам’янці-Подільському.

16 жовтня 2018 року

Зустріч із представниками Інституту національної пам’яті Республіки Польща – директором Ярославом Шареком, директором архіву Маженою Крук, заступниками директора архіву Маріушем Квасняком і Маріушем Жулавніком. На зустрічі відбулась передача ректорові університету Сергію Копилову диску із оцифрованими архівними документами періоду перебування першого ректора університету Івана Огієнка в Польщі.

22 листопада 2018 року