Міжнародні волонтери

Волонтер Корпусу Миру Ешлі Емерсон розпочала свою роботу на факультеті іноземної філології 5 грудня 2017 року. Вона працює в рамках проекту «Викладання англійської мови як іноземної».
Метою проекту є викладання англійської мови у загальноосвітніх школах, університетах та педагогічних коледжах, а також проведення тренінгів в інститутах післядипломної освіти педагогічних кадрів. Волонтери допомагають педагогам розширити спектр засобів навчання для роботи в класі та надати студентам можливості оволодіти мовними навичками, які допоможуть їм досягти успіху як у подальшій освіті, так і в майбутній кар’єрі.

Двічі на тиждень Ешлі проводить «Мовний клуб» зі студентами різних факультетів.

Разом з викладачами кафедри англійської мови, Ешлі працює у формі командного викладання, суть якого полягає в спільній підготовці та проведені заняття.

Проект міжнародної програми стажування AIESEC “Shape Ukraine” був реалізований у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка 22 січня 2018 року.
Метою проекту є розвиток міжнародного співробітництва, сприяння професійному розвитку студентів з використанням іноземного досвіду через мовну комунікацію.

AIESEC надає унікальну можливість сучасній українській молоді зустрічатися, спілкуватися та обмінюватися досвідом з представниками різних країн. Іноземні волонтери Умут Гюнес (Турецька Республіка) та Шелдон Таоджі (Китайська Народна Республіка) приєдналися до проекту в нашому університеті, щоб продемонструвати унікальність своєї рідної культури та розвинути навички іншомовного спілкування англійською мовою.

19 квітня 2017 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка стартував проект «Speak out», який тривав шість тижнів в Лінгвістичному центрі.

Метою проекту є досягнення успіху в вивченні англійської мови та набуття позитивного досвіду спілкування в новому соціальному та культурному середовищі. До проекту приєднався іноземний волонтер Аміра Мохамед Фуад Амін, громадянка Арабської Республіки Єгипет, студентка третього курсу  одного з престижних факультетів Каїрського університету.

Ідеальний рівень англійської мови, індивідуальний підхід до навчання, відповідальність у підготовці до занять та їх проведення є основою успішної реалізації проекту за участю Аміри Мохамед.