Міжнародні волонтери

З 5 грудня 2017 року на факультеті іноземної філології свою роботу розпочала волонтер Корпусу Миру Ешлі Емерсон у рамках реалізації проекту – Викладання англійської мови як іноземної.

Мета проекту –  викладати англійську мову в середніх школах, університетах та педагогічних коледжах та проводити тренінги в інститутах післядипломної освіти педагогічних кадрів. Добровольці допомагають учителям розширювати асортимент навчальних засобів для роботи в класі і допомагають студентам набути навичок володіння мовами, які допоможуть їм досягти успіху як в подальшій освіті, так і в майбутній кар’єрі.

Двічі на тиждень Ешлі проводить “Speaking Club” зі студентами різних факультетів.

Разом з викладачами кафедри англійської мови Ешлі працює у форматі Team Teaching: волонтер та викладач розробляють заняття, проводять його у парі та обговорюють його результати.

22 січня 2018 року було реалізовано проект міжнародної програми стажувань AIESEC в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка  Shape Ukraine, який тривав впродовж п’яти тижнів на базі Лінгвістичного центру.

Мета проекту – розвивати міжнародну співпрацю, сприяти підвищенню фахового розвитку студентів із залученням іноземного досвіду засобами міжмовної комунікації.

AIESEC дає унікальну можливість для сучасної української молоді познайомитися, поспілкуватися та поділитися досвідом із представниками різних країн. До участі в реалізації проекту в нашому виші долучилися іноземні волонтери Умут Гюнес (Республіка Туреччина) та Шелдон Таоджі (Китайська Народна Республіка) для того, щоб продемонструвати унікальність своєї рідної культури та розвивати навички міжмовної комунікації засобами англійської мови.

19 квітня 2017 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка стартував проект розмовний клуб Speak out, який тривав впродовж шести тижнів на базі Лінгвістичного центру.

Метою проекту є сприяння у вивченні англійської мови та отримання позитивного досвіду комунікації в новому соціальному та культурному середовищі. До участі в реалізації проекту долучилася іноземна волонтерка Аміра Мохамед Фоуад Амін, громадянка Арабської Республіки Єгипет, яка є старанною студенткою третього курсу одного із престижних факультетів Каїрського університету.

Досконалий рівень англійської, індивідуальний підхід до навчання, відповідальність під час підготовки до занять та їх проведення є основою успішної реалізації проекту за участі Аміри Мохамед.